هزینه خدمات پرینت سه بعدی

شیوه‌های محاسبه هزینه خدمات پرینت سه‌بعدی به دلیل نوظهور بودن این صنعت در ایران از یکدیگر متفاوت است. (متغییر بین ساعتی ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان) متأسفانه برخی از ارائه دهندگان خدمات پرینت سه بعدی بعلت آماتور بودن و نداشتن تجربه کافی به اشتباه مسائل را پیچیده می‌کنند! بعنوان مثال هزینه نهایی را با فرمولاسیون غیراستاندارد و خودساخته‌ای از هزینه کارکرد ساعتی دستگاه مثلا ۱۸.۹۰۰ تومان! بعلاوه هزینه مواد اولیه و سایر هزینه‌های اصافی محاسبه می‌کنند که در حقیقت نوعی گران‌فروشی، گمراهی و اجحاف در حق مشتری‌ست! در حالیکه استهلاک دستگاه، مواد اولیه، مصرف برق، تعمیر و نگهداری، اجاره دفتر شرکت و .. طبیعتاً بر عهده ارائه کنندگان خدمات می‌باشد، نه مشتری!

به یاد داشته باشید که پیچیده کردن روش محاسبه قیمت یکی از سیاست‌های غلط بازار است!

دقت داشته باشید که قیمت نهایی به شدت تحت تأثیر پارامترهای زیادی از قبیل سرعت چاپ، درصد پُرشوندگی داخلی، ضخامت لایه‌گذاری، ساپورت‌گذاری، کیفیت و نوع مواد اولیه و .. است. مراقب باشید! برخی از افراد سودجو و بی‌تجربه ظاهراً قیمت کمتری اعلام می‌کنند اما در نهایت با تغییر پارامترهای گوناگون، قطعه درخواستی شما را با قیمت تمام شده‌ی گران‌تری تحویل می‌دهند!

مرکز پرینت سه بعدی فراپرینت، با در نظر گرفتن تمامی هزینه‌های موجود در این صنعت، پس از آزمایش‌ها و تحقیق‌های مختلف منصفانه‌ترین و عادلانه‌ترین قیمت را برای مشتریان خود پیشنهاد می‌دهد.

هزینه خدمات نمونه‌سازی سریع و چاپ سه بعدی فراپرینت در سال ۱۴۰۳:

 

۱) تعرفه خدمات پرینت سه‌بعدی فیلامنتی (FDM معمول و اقتصادی)

چندین دستگاه وارداتی کیفیت بالا همزمان فعال (ابعاد بزرگ صنعتی ۴۵ در ۴۵ در ۴۵ سانتیمتر)

(همراه با مواد مصرفی و بدون هیچگونه هزینه اضافی)

ساعتی ۳۹.۰۰۰ تومان الی ۵۸.۰۰۰ تومان 

جهت استعلام هزینه ساخت قطعه خود، از طریق فرم خدمات آنلاین پرینت سه بعدی اقدام کنید

۲) تعرفه خدمات پرینت سه‌بعدی رزینی (DLP دقت و کیفیت بی‌نظیر)

اولین و تنها خدمات دهنده پرینت رزینی سایز بزرگ در شمالغرب کشور (سایز بسیار بزرگ ۱۹ در ۲۸ در ۴۰ سانتیمتر)

(رزین استاندارد با کیفیت وارداتی)

گرمی ۱۲.۵۰۰ تومان الی ۳۴.۰۰۰ تومان

جهت استعلام هزینه ساخت قطعه خود، از طریق فرم خدمات آنلاین پرینت سه بعدی اقدام کنید

مشتریان گرامی، در صورت داشتن فایل دیجیتالی سه بعدی (فرمت‌های قابل قبول: Stp , Stl , Obj) آن را در واتساپ یا تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال کنید. تا کارشناسان پشتیبانی ما در اسرع وقت پس از بررسی‌های لازم، قیمت دقیق و نهایی چاپ را به شما اعلام کنند.

هزینه خدمات اسکن سه بعدی

هزینه خدمات اسکن سه بعدی هم مانند پرینت سه بعدی، بر اساس پارامترهای مختلفی از جمله تعداد شات، دقت و کیفیت دستگاه، مقدار مصرفی اسپری دولوپر (بسته به اندازه، جنس و رنگ قطعات متفاوت است) پشت و رو بودن، ابعاد، پیچیدگی طرح، جنس فیزیکی قطعات و .. متغییر می‌باشد.

تعرفه خدمات ابر نقاط و اسکن سه بعدی فراپرینت در سال ۱۴۰۳:

شروع از ۴۵۰.۰۰۰ تومان

مشتریان ارجمند، لطفاً از زوایای مختلف قطعه خودتان یک یا چند عکس گرفته و در واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، سروش، سیگنال، ایمیل و یا… برای ما ارسال کنید. تا کارشناسان پشتیبانی ما در اسرع وقت پس از بررسی‌های لازم، قیمت دقیق و نهایی اسکن را به شما اعلام کنند.

هزینه خدمات طراحی سه بعدی

هزینه خدمات طراحی فراپرینت با توجه به گستردگی زمینه‌های کاری، بسیار متنوع می‌باشد. شرکت فرازگام صنعت کوشا با سالها تجربه در زمینه طراحی صنعتی و استفاده از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای روز دنیا در طراحی قطعات و قالب‌های صنعتی تزریق پلاستیک، پِت، بادی، دایکاست، ورق‌کاری و … همراه شماست.

تعرفه خدمات طراحی و نقشه‌کشی سه بعدی فراپرینت در سال ۱۴۰۳:

  1. طراحی قطعات صنعتی: شروع از ۲۰۰.۰۰۰ تومان
  2. طراحی قالب‌های صنعتی (تزریق پلاستیک، پت، بادی، دایکاست، ورق‌کاری و..) : ۵ الی ۱۵% قیمت تمام شده قالب
  3. طراحی انواع نقش برجسته: شروع از ۹۰۰.۰۰۰ تومان
  4. طراحی چهره و مجسمه: شروع از ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی‌های لازم جهت ملاقات حضوری با مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید.

♦ بروز شده در ۹ خرداد ۱۴۰۳ ♦